Auta z Německa

Auta z dovozu – Německo

Individuální dovoz aut z Německa patří k nejčastějším a také nejoblíbenějším variantám dovozu aut ze zahraničí.

Díky ekonomice jsou většinou vozy v Německu v lepším technickém stavu a výrazně levnější než je tomu v České republice. Přesto se dovoz aut z Německa vyplatí především u novějších a dražších modelů, neboť většinu starších vozů není možné dovážet přímo.

TIP: Při dovozu aut, ať již se jedná o dovoz aut z EU či jiných zemí, byste se také měli soustředit na to, z jaké oblasti vozidlo pochází. Např. vůz z jižní Itálie nebude s největší pravděpodobností mít tolik zatížený podvozek, jak tomu může být u auta ze severní lokality. Severní Itálie je totiž více hornatá a pokrývá ji delší dobu sníh, proto bude mít vůz pravděpodobně motor i brzdy v horším stavu. Kontaktujte nás a zajistěte si dovoz aut z Německa a z dalších zemí bez rizika a s maximálním úspěchem.

Levně auta z Německa. Ušetřete čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz ojetiny z Německa profesionálům.

Ušetřete proto čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz aut ze zahraničí profesionálům.

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA.

Volejte nonstop: +420 775 576 690 Pište: info@dovezeme-auta.euonetwogo@email.cz


 

Zpráva: Dodávka bílé barvy. Dobrý den, chtěl jsem se poptat, jestli bych mohl od Vás sehnat dodávku bílé barvy,(VAN=FURGON bez zadních a bočních skel), od r.2014 s malým nájezdem km, o velikosti min. L4H2 – min.ložné plochy 4m, v dobrém technickém stavu. Nejlépe zn.Fiat Ducato 2,3 MJET 130 nebo 150K nebo Citroen Jumper nebo Peugeot Boxer. Cena max do 350 tis.Kč. Děkuji Vám R. P.

Zpráva: Octavia. Dobrý den, uvažuji o koupi Škody Octavia combi 1.9 TDI v ceně do 50000,- Kč komplet, nezáleží ani tak na nájezdu, jako na pravidelném servisu, myslíte, že byste mi mohli pomoct? Díky P. H.

Zpráva: Koupě vozu. Dobrý den,prosil bych o nabídku vozu Jaguar S-Type  3.0 L , automat, rv 2002-2004 faceliftový model  s nájezdem do 170000 km,bez závad a poškození, barva černá. Děkuji.