Nákup v zahraničí výhodněji?

Je nákup ojetého vozu v zahraničí výhodnější?

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA

Je nákup ojetého vozu v zahraničí výhodnější? Ano, ale…

Uvažujete-li o nákupu ojetého vozu, pak jste si možná položili otázku, zda-li by pro vás nebylo výhodnější jej zakoupit v zahraničí.

Do jisté míry ano, ale pokud vozům nerozumíte, pak tuto možnost raději svěřte nějaké profesionální firmě, která vám vybraný vůz ze zahraničí doveze. Ptáte se proč? Inu, protože riziko toho, že na koupi proděláte i kalhoty a přivezete si domů vrak se spoustou skrytých vad, je v tomto případě mnohonásobně nižší.

Praktiky západních autobazarů

Jestli si myslíte, že na západě je prodej ojetých vozů více poctivý než u nás, pak se opravdu velice mýlíte. Zejména autobazary vzdálenější našim hranicím počítají s tím, že když už jste pro nákup vozu absolvovali tak dlouhou cestu, tak si jej přece odvezete. A nevěřte tomu, že tachometr udává vždy správný počet najetých kilometrů. Přetáčení tachometrů je na západě stejně oblíbená praktika, jako u našich autobazarů.

Dalším velkým úskalím může být kupní smlouva. Prodejci do ní rádi zapisují klauzule typu, že vůz je určen na export a proto se na něj nevztahují záruky či jiné podobné „maličkosti“. Je tedy opravdu třeba si kupní smlouvu velice pečlivě přečíst, než ji podepíšete.

Kdy se nákup ojetiny v zahraničí vyplatí?

Všeobecně je známo, že například v Německu výhodněji pořídíte vozy prestižních značek, jako jsou např. Audi, BMW, Porsche či Mercedes-Benz. Díky větší nabídce aut zde vzniká také větší konkurence, navíc je zde větší výběr vozů bez zbytečně luxusní výbavy a tím pádem také nižší ceny. Obecně se dá tedy říci, že se zde vyplatí kupovat modely, které nejsou na českém trhu tolik obvyklé. Pokud se tedy chystáte kupovat ojetý vůz a nejste si jisti, zda-li se pro něj nemáte vypravit do zahraničí, pak si dobře rozmyslete, o jaký vůz máte zájem. Vždy je dobré si vyhlédnout několik podobných typů aut a snažit se všechny prohlédnout. A nejideálnější variantou je sjednat si dovoz aut ze zahraničí od OneTwoGo.

 

Ušetřete proto čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz aut ze zahraničí profesionálům.

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA.

Jsme odborníci na dovoz aut ze zahraničí.

Dovážíme i automobily užitkové, vozy střední třídy, prostě jakékoliv vozy, po kterých toužíte.