Poplatky

Dovoz aut a poplatky

S dovozem aut ze zahraničí souvisí samozřejmě i poplatky, se kterými je nutné (zejména pokud byste se rozhodli pro méně výhodnou variantu individuálního dovozu aut) počítat. Jedná se především o:

  1. Clo a proclení vozu – clo se platí v případě dovozu aut z USA. Pokud dovážíte vůz z ostatních zemí, které spadají do Evropské unie, není nutné clo hradit.
  2. Daň – pokud koupíte vůz, jenž není starší než půl roku a nemá najeto více než 6000 kilometrů, je nutné zaplatit daň v zemi, do které jej přivezeme. V tomto případě tedy v České republice. Pokud ale zakoupíte vůz, který je starší a má více najetých kilometrů, zaplatíte daň ve státě, v němž je vůz pořizován.
  3. Náklady na dopravu – pokud jste se rozhodli pro dovoz aut z USA, Itálie či Francie, je nutné počítat i se zvýšenou cenou za jejich dopravu. Tyto země jsou přeci jen „krapet“ dále, než je např. sousední Německo.

 

Ušetřete proto čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz aut ze zahraničí profesionálům.

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA.

Volejte nonstop: +420 775 576 690 Pište: info@dovezeme-auta.euonetwogo@email.cz

 

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Dovoz Volhy. Vážení, uvažuji o koupi vozu Volha 21, rád bych ho v ČR přihlásil na „bílé“ značky (ne jako veterána). Rád bych se Vás proto zeptal, kolik byste si účtovali za dovoz tohoto auta např. z pobaltských republik?

Zpráva: Dovoz Pajero Sport 3.0 z IT. Dobrý den, sháním Mitsubishi Pajero (Montreo) Sport 3.0 V6 24V (benzin) s manuální převodovkou, nájezd do 150tis, v černé barvě (nejlépe celé černé), s tažným zařízením, TOP stav, neponičený interier, nekuřácký vůz, podvozek/karoserie bez koroze (bez soli). LPG výhodou, ale s toroidní nádrží místo rezervy, zavazadlový prostor potřebuji celý. Určení: rodinné auto, jízda převážně po silnicích II. třídy a v terénu, občas s přívěsem na koně, 30% dálnice. Auto potřebuji cca do března 2019, preferuji kvalitu a dobrou cenu, ne rychlost dovozu. Dovoz nejlépe z Itálie, cenu si představuji do 5000EUR + Vaše marže a náklady. Děkuji za nabídku, pěkný den.