Testy aut

Renault Megane: Komfortní krasavec

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA

Renault Megane: Komfortní krasavec

Renault Megane je vozidlo, které zaujme první pohled. Francouzský krasavec doznal ve svém nejnovějším modelu slušivých změn a stal se tak velmi důstojným a pohodlným vozem pro celou rodinu. Jak se ale řídí? Autopůjčovna OneTwoGo zapůjčila k testování svůj model s motorem 1,5cDI a automatickou převodovkou.

Exteriér a interiér

Renault odvedl s Meganem kus práce. Poslední facelift, který měl za cíl sjednotit vzhled Meganu s ostatními kolegy, se povedl. Vozidlo se tak může pochlubit elegantním designem exteriéru i interiéru. Ladné linie doplňuje výraznější logo, světla a prolisy, jak je u této značky zvykem. Uvnitř automobilu naleznete vše, co byste od rodinného vozu očekávali. Interiér staví na osvědčeném provedení, kombinace chromu a prvků kůže vypadá velmi povedeně. Sedačky jsou rozměrné, pohodlné a nabízí výborný komfort i na dlouhé cestování. Níže položená přístrojová deska v kombinaci s vyšším sedadlem nabízí výborný rozhled i menším lidem.

Výbava a motorizace

Renault Megane z OneTwoGo se může pyšnit nadstandardní výbavou. K dispozici je dvouzónová klimatizace, která umožňuje nastavit teplotu zvlášť pro řidiče i spolujezdce. Všechna okénka jsou elektrická, zadní mají vlastní ovladače. Rádio zvládne přehrát CD, mp3, hudbu z USB disku či ze zařízení bluetooth. K dispozici je tempomat, multifunkční volant, palubní počítač. O bezpečnost posádky se stará 8 airbagů. Naftový agregát doplněný automatickou převodovkou podá výkon až 81 kW, což je více, než dostatek pro jízdu na českých i německých dálnicích. Vozidlo je v praxi velmi klidné, sebevědomý výkon pocítíte až při důraznějším stisknutí plynového pedálu. Automatické řazení je velmi přesné a odpovídá aktuálním potřebám. Spotřeba při kombinovaném provozu je přibližně 5,5 l.

Dojmy z testování

Nový Megane je předvídatelným a komfortním vozidlem s výborným výkonem. Automatická převodovka mne překvapila svojí jednoduchostí a přesností. Vozidlo se chová přesně tak, jak očekáváte. Vše naleznete na svém místě, i když jste zvyklí na jiné značky automobilů. Velmi se mne zaujalo nastavení podvozku. Nepluje, ale zároveň není tvrdý. Na nezpevněné cestě bylo cítit jemné nerovnosti, ale nic, co by posádku vyrušovalo z klidné jízdy. Ve skutečnosti je Megane tak klidný a tichý, že s ním velmi jednoduše překročíte povolenou rychlost, pokud se necháte unést. V takovém případě přijdou na řadu brzy, které jsou stejně ladné, jako celé vozidlo. V zatáčkách je Megan velmi jistý, téměř vybízí ke svižnějšímu provětrání. Megane od OneTwoGo je výborným vozidlem pro rodinné výlety a dovolené během celého roku. Na zadní sedačky se pohodlně usadí i 3 pasažéři, do kufru naskládáte vše potřebné. Řízení je jednoduché, bezpečné a motor má dostatečný výkon k tomu dopravit vás do cílové destinace rychle a bez potíží.

Klady

  • Velmi atraktivní exteriér i interiér
  • Dostatek prostoru až pro 5 cestujících
  • Velmi pohodlné a jisté jízdní vlastnosti
  • Bezpečnost
  • Bohatá výbava
  • Velmi vydařená automatická převodovka

Zápory

  • Vyšší posazení není pro příznivce sportovních aut

 

Ušetřete proto čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz aut ze zahraničí profesionálům.

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA.

Jsme odborníci na dovoz aut ze zahraničí.

Dovážíme i automobily užitkové, vozy střední třídy, prostě jakékoliv vozy, po kterých toužíte.