Víte, jak nenaletět při koupi vozu?

Rozhodli jste se pro nákup ojetého vozu, ale v autech se příliš nevyznáte a neradi byste „nalítli podvodníkovi“? V tom případě Vám nabízíme komplexní servis, který Vám nejen nákup Vašeho vozu výrazně ulehčí.

Jaké služby pro Vás rádi zajistíme?

BEZPLATNÁ konzultace – jak a kde výhodně nakoupit

V automobilovém odvětví se pohybujeme řadu let, díky čemuž jsme získali desítky cenných zkušeností. Rádi se s Vámi o ně podělíme a zcela ZDARMA Vám poradíme jak a kde výhodně nakupit Vámi vybraný vůz. Odborná prohlídka Vámi vybraného vozu naším automechanikem.

Pokud chcete mít skutečně jistotu, že Váš zakoupený vůz je v dobrém technickém stavu, pak jej rádi společně s Vámi a  naším automechanikem zajedeme prověřit. Zajistíme registraci (přihlášení) vozidla do evidence.

S přihlášením vozidel přivezených ze zahraničí máme zkušenosti. Rádi Vám proto s jeho registrací pomůžeme. Stačí si připravit:

  • živnostenský list (v případě, že se jedná o fyzickou osobu podnikající) nebo výpis z obchodního rejstříku (v případě, že se jedná o právnickou osobu),
  • plnou moc k zastupování od majitele či jednatele firmy,
  • technický průkaz vydaný prodejcem vozidla,
  • doklad o prodeji (např. faktura, kupní smlouva aj.),
  • leasingovou smlouvu v případě koupě vozu na leasing,
  • doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.

Pozn.: Cena za registraci se řídí dle našeho platného ceníku.

Zajistíme technickou prohlídku vozidla (STK), emise. Potřebujete zařídit pro Vaše vozidlo STK a emise, ale nebaví Vás trávit dlouhé chvíle ve frontách? Využijte Váš čas lépe a přenechejte tuto činnost naší autopůjčovně. Rádi za Vás technickou prohlídku i emise vyřídíme.

Ušetřete proto čas i peníze a nepodstupujte zbytečná rizika. Přenechejte dovoz aut ze zahraničí profesionálům.

JAKO NÁŠ KLIENT KOUPÍTE VŮZ ZE ZAHRANIČÍ BEZ RIZIKA.

Volejte nonstop: +420 775 576 690 Pište: info@dovezeme-auta.euonetwogo@email.cz

Poslední dotazy z poradny:

Zpráva: Suzuki Grand Vitara. Dobrý den mám zájem o vůz Suzuki Grand Vitara 1.6 benz., 3 dv., 2000 až 2006, 4×4 + uzáv.  + tažné.

Zpráva: Dovoz 3 aut z Francie. Dobrý den, máme ve Francii 3 vozy, každé je na jiném místě: Lauterbourg, Bouchain, Nantes. Je možné je vyzvednout koncem tohoto týdne? Děkuji.